czwartek, 30 czerwca 2011

Moja biżuteria w Pasiastym Stworku

Z radością chwalę się tą współpracą:) Otóż moją biżuterię (no, na razie to kilka par kolczyków) można zobaczyć na żywo i kupić w nowootwartej Galerii Pasiasty Stworek. Bardzo mi miło z tego powodu, i zachęcam każdego, kto będzie w okolicy, do odwiedzenia Stworkowej Galerii. A co to za okolica? Z mojej prespektywy to drugi koniec Polski- miasto Włodawa. Sama nigdy tam nie byłam, ale miasto kusi fantastycznym położeniem praktycznie na granicy trzech państw. W każdym razie mam nadzieję, że Włodawianie polubią moją biżuterię ;)
Zdjęcia oczywiście dzięki uprzejmości Pasiastego Stworka. Prawda, że wygląda bardzo sympatycznie? I ten cudny szyld!

Pasiasty Stworek
Czworobok 15
22-200 Włodawa
Pon - Pt.: 12:00- 18:00
Sob.: 11:00- 15:00
Stworkowy Facebook

poniedziałek, 27 czerwca 2011

każda para z innej bajki

Sorbet arbuzowy- duże kule szydełkowe i antyczne złotochaos kontrolowany- różne kamorki w chłodnej tonacjisplot słoneczny- z nieregularnymi bryłkami kamienia słonecznego


pierdki drugie- z małymi owalnymi kianitami

niedziela, 19 czerwca 2011

candy- mała zmiana

Postanowiłam trochę zmienić zasady zabawy, bo coś mało chętnych się zgłosiło. Chyba nikomu nie chce się wymyślać limeryków:P Dlatego można się zapisywać tradycyjnie, prozą. Ale osoby, które już ułożyły limeryki (swoją droga świetne są:D), i te które jeszcze coś rymowanego wymyślą, będą miały większe szanse w losowaniu. Będzie to wyglądało tak, że tradycyjne zgłoszenie= 1 los do puli, zgłoszenie limerykowe= 3losy do puli.
Mam nadzieję, że takie nowe zasady będą fair dla wszystkich:)

sobota, 11 czerwca 2011

Podaruj wzrost- aukcje dla Meli

Melania Sobczyk ma 3 lata i jest chora na rzadką chorobę genetyczną, achondroplazję (karłowatość). Melania gdy dorośnie może mierzyć jedynie 124 cm. Pojawiła się przed nią szansa leczenia nowatorską metodą Ilizarowa, polega ona na mechanicznym wydłużaniu kości. Klinika w Niemczech zakwalifikowała Melanię do leczenia. W czerwcu może odbyć się pierwsza z czterech planowanych operacji. Dzięki długoletniej kuracji, dziewczynka ma szanse urosnąć o kolejne 24 cm. To bardzo dużo!!! Każdy dodatkowy centymetr to przepustka do samodzielnego i szczęśliwego życia. Możesz pomóc małej Melanii. Podaruj jej wzrost.
W ten weekend pospolite ruszenie biżuteryjek na rzecz Melanii. Na aukcjach allegro pojawi się mnóstwo fantastycznych dzieł w różnych technikach: sutasz, wire- wrapping, filigran, Art Clay, plecionki i inne. Do wylicytowania będą też piękne zestawy minerałów i srebra podarowane przez Bukowiec i ARTstones. Większość licytacji zaczyna się już od złotówki. Między innymi moje skromne kwiatkowe kolczyki.
Zapraszam do licytacji, a także do pomocy poprzez rozpowszechnianie informacji o akcji. Można też przekazać jakieś fanty na aukcje.

poniedziałek, 6 czerwca 2011

wyścig wierszokletów

Mówicie- macie, czyli candy na żądanie :)
Do zdobycia kwiatowe dyndajki ze zdjęcia. Zasady trochę bardziej skomplikowane niż zwykle, ponieważ osobom, które ułożą limeryk o letniej tematyce będą przysługiwały 3losy. Osoby, które po prostu wpiszą się w komentarzach prozą, będzie przysługiwał tradycyjnie jeden los. Czyli dla kogoś, kto ułoży wierszyk, wydrukuję aż trzy losy i taka osoba będzie mieć większe szanse w losowaniu. Zgłoszenia należy wpisywać w komentarzach pod tym postem, oczywiście jedna osoba= jedno zgłoszenie. Proszę o wklejenie informacji o zabawie na swoim blogu lub stronie (osoby nie posiadające blogów proszę o zostawienie adresu e-mail)
Co to jest limeryk? Oto definicja w Wikipedii.
Zapisy do 30 lipca:) Zapraszam!