piątek, 30 września 2011

nie ma na to rady

...przyszła jesień! A kwiatki na balkonie pokryły się drobną pajęczynką.

A żeby ten post nie był tak totalnie o niczym, pokazuję jeszcze baransoletkę wykonaną na zamówienie. Dla miłośniczki motocykli. Wykończenie w srebrze. Charmsy odpinane, można łączyć i dobierać wedle upodobania. Jest jeszcze jeden z onyksem, ale nie załapał się na fotkę. Zdjęcie podkręcone na maksa, mam nadzieje, że nie będzie za bardzo razić.

Wyniki!

Dziękuję wszystkim za udział w zabawie:) Przed chwilą zrobiłam losowanie, przepraszam za to małe spóźnienie. Tym razem nie pomagał mi kot, a poczciwy Random.org. Było 25 komentarzy pod postem, z czego jeden mój. Jego jednak nie liczę, dlatego wyszło 24 osób. Random wylosował nr23, a ja zaczęłam liczyć któż to taki. A jak doliczyłam to się głośno zaśmiałam. Nie jest tajemnicą, że znamy się odobiście, zapewniam jednak wszystkich, że losowanie nie było zmanipulowane celu zaoszczędzenia na przesyłce:D
Panie i Panowie (ta, akurat panowie), candy wygrała
biurkowa
Serdecznie gratuluję! A pozostałym uczestniczkom bardzo dziękuję za udział w zabawie i zapraszam w przyszłości.

piątek, 16 września 2011

przydymione jesienne pastele

Czyli jak ze szkaradnego materiału zrobić całkiem ładne kolczyki;) Kolory kojarzą mi się z zamgloną jesienią i z kwiatami hortensji.




Przypominam o candy w poprzednim poście!

czwartek, 15 września 2011

szybkie candy promocyjno- festiwalowe

Ogłaszam błyskawiczne candy związane wrocławskim festiwalem Wy-twórczość, o którym już tutaj pisałam.
Aby wziąć udział w zabawie należy na swoim blogu/ stronie umieścić banerek odsyłający do strony Wy-twórczości a także polubić stronę Fundacji Rzemiosła Flafi na facebooku. To drugie oczywiście jeśli należy się do wspaniałej fejsbukowej społeczności:) Jeśli się nie należy to trudno. No i oczywiście chęć uczestnictwa należy zgłosić w komentarzu pod tym postem.
Losowanie odbędzie się za dwa tygodnie 29.09.

Losowanie czego pytacie? Zdjęcie fanta opublikuję jutro. Na razie mogę zdradzić, że będzie to fant kwiecisty i douszny:)
Zdjęcie dodane- do wygrania są kwiatkowe materiałowe kolczyki w kolorze, który nazywa się taupe, a który jest bardzo nieokreślony. Zależnie od oświetlenia wydaje się beżowy lub szary a czasem nawet podchodzi pod fiolet. Mi bardzo się podoba. W środeczkach kulki kamienia słonecznego. Zapraszam!

Poniżej materiały promocyjne:

wtorek, 13 września 2011

Copper earrings

Saucerful of Secrets- kolczyki z miedzi oraz kuleczek kamienia słonecznego, jaspisu i korala.
Niedługo w Ale Ładne :)


Winter is coming

Nareszcie dokończyłam jakąś robótkę szydełkową- komplet szalik oraz rękawiczki łapki. Jestem dumna i blada, chociaż te łapki trochę za wąskie. Ale pierwsze koty za płoty.

piątek, 2 września 2011

Zapraszam na Wy-twórczość!

Równo za miesiąc, w pierwszy weekend października, we Wrocławiu odbędzie się Festiwal Wy-Twórczość, którego celem jest popularyzacja rękodzieła artystycznego i rzemiosła ludowego. Impreza odbędzie się po raz drugi. Tak jak w edycji wiosennej towarzyszy ona wrocławskiemu Ekojarmarkowi i organizowana jest przez Fundację Rzemiosła Flafi. W ramach festiwalu odbędzie się wiele ciekawych warsztatów:
- malowanie na jedwabiu
- wikliniarstwo
- wyrabianie świec z wosku pszczelego
- wypał RAKU i modelowanie gliny
- filcowanie- na mokro i sucho
- szydełkowanie i koronka terenyfowa
oraz wiele innych. Ja poprowadzę warsztaty z tworzenia biżuterii: będziemy robić kwiatowe komplety z organzy a także modne bransoletki na rzemieniach. Zapraszam!
Polecam stronę Wy-Twórczoci.
A tak wyglądała poprzednia edycja: