piątek, 31 sierpnia 2012

informacja

Kochani, dziękuję za tak liczny udział w candy. Chciałam tylko poinformować, że publikacja wyników może się trochę przesunąć w czasie z przyczyn losowych. Przepraszam za niedogodności i pozdrawiam!

czwartek, 23 sierpnia 2012

Ulubione połączenie

Połączenie ogniwek z koralikowymi sznurami wcale mi się nie znudziło, o nie:) Przedstawiam niebieski naszyjniczek. Chociaż na żywo chyba lepiej się prezentuje.
Przypominam o CANDY! Jeszcze można się zapisywać.

niedziela, 19 sierpnia 2012

Znajdź różnicę

Znajdź różnicę między dwoma kolczykami:


Powiem Wam, bo na zdjęciach aż tak nie widać. Otóż jedna oponka jadeitu jest gładka, a druga fasetowana. Sama zauważyłam to dopiero przy polerowaniu oksydy...Zamawiane były oczywiście jako komplet. Ech i tak wzbogaciłam się o kolejną parę kolczyków, bo z takim defektem ich w świat nie puszczę. I sama nie wiem czy mam się cieszyć czy martwić ;)
Coś ostatnio się moja kolekcja rozrasta, łososiowa bransoletka z poprzedniego posta też została ze mną. I dobrze, bo srebrny kolor z tego ładnego zapięcia zaczął schodzić i ukazała się pomarańczowa miedź. I tu mnie nachodzi refleksja. Dlaczego posrebrzane elementy są w środku miedziane, a elementy w kolorze "starej miedzi" są w środku koloru srebrnego? I dlaczego miedziany drut kupiony w Empiku okazuje się tylko miedziowany, a w środku jest stalowy? Może ktoś wie czemu miedź nie może być po prostu miedzią?

sobota, 4 sierpnia 2012

Bransoletki do znudzenia ;)

Grubaśna i w fantastycznym kolorze. Niestety jedyne zapięcie, które pasowało bardzo ciężko się zapina. Po dłuższej gimnastyce można sememu ją założyć, ale żeby zdjąć potrzebna jest już pomoc drugiej osoby...

Lawendowa w kropeczki.

I zielonkawy pasiak.

czwartek, 2 sierpnia 2012

We are all made of starsRozdawajka!

Pa ra ra ra! Ogłaszam zabawę! Chętnych proszę o zapisy w komentarzach i notkę o zabawie u siebie. Do wygrania komplet bransoletek:
Ślimakowa bransoletka z miedzi oraz koralikowa bransoletka z najmniejszych koralików Toho w pięknym morskim kolorze z jasnymi kropeczkami. Losowanie za miesiąc, czyli 2 września. Mam nadzieję, że fanty się Wam spodobają:)
Bransoletki mają ok 19cm obwodu z kilkoma ogniwkami na poszerzenie.Uwaga! Anonimom i osobom, które mają puste blogi, na których tylko kolekcjonują konkusy dziękuję. Takie zgłoszenia nie trafią do losowania.