wtorek, 26 lipca 2011

Trochę prywaty

Dzisiaj chciałam Wam polecić blogi moich prywatnych koleżanek. Blogi są nowiutkie, dopiero się rozkręcają i jeszcze pachną świeżością :) Trochę smutno się pisze w pustą przestrzeń, pewnie sami pamiętacie jak to było na początku. Dlatego zajrzyjcie czasem do dziewczyn, bo warto.

Biurkowa to moja przyjaciółka, osoba bardzo twórcza, która inspiruje mnie już od czasów liceum. Dzięki niej zaczęłam robić biżuterię. Biurkowa jest bardzo kreatywną osobą, która tworzyła różne fantastyczne rzeczy "z niczego" w czasach, gdy w Polsce nie było jeszcze specjalistyczncyh sklepów z akcesoriami artystycznymi (czyli właściwie jeszcze kilka lat temu). Ostatnio Biurkowa znudziła się biżuteryjkowaniem i całkowicie pochłąnęły ją kartki, papiery, stemple... Chyba już wiecie co Biurkowa robi w wolnych chwilach ;) Moim zdaniem jej dzieła są gustowne i nieprzeładowane, kompozycja jest zawsze przemyślana. Polecam!
http://biurkowa.blogspot.com

A jeśli ktoś z Wrocławia szuka fotografa, to gorąco polecam Wam Edytę. Edyta jest młodą mamą, która połączyła miłość do dzieci i do klasycznej fotografii i teraz zajmuje się profesjonalnymi sesjami rodzinnymi. Proponuje sesje dziecięce i ciążowe, reportaże z imprez. Gorąco polecam :) Zdjęcie pożyczone z bloga Edyty.
http://dzieckoprzedobiektywem.blogspot.com

1 komentarz:

  1. Franiu-franiu, serdecznie Ci dziękuję za prywatę:) I dodam, że to nie była prywata umówiona, tylko całkowita niespodzianka:)

    OdpowiedzUsuń