sobota, 11 czerwca 2011

Podaruj wzrost- aukcje dla Meli

Melania Sobczyk ma 3 lata i jest chora na rzadką chorobę genetyczną, achondroplazję (karłowatość). Melania gdy dorośnie może mierzyć jedynie 124 cm. Pojawiła się przed nią szansa leczenia nowatorską metodą Ilizarowa, polega ona na mechanicznym wydłużaniu kości. Klinika w Niemczech zakwalifikowała Melanię do leczenia. W czerwcu może odbyć się pierwsza z czterech planowanych operacji. Dzięki długoletniej kuracji, dziewczynka ma szanse urosnąć o kolejne 24 cm. To bardzo dużo!!! Każdy dodatkowy centymetr to przepustka do samodzielnego i szczęśliwego życia. Możesz pomóc małej Melanii. Podaruj jej wzrost.
W ten weekend pospolite ruszenie biżuteryjek na rzecz Melanii. Na aukcjach allegro pojawi się mnóstwo fantastycznych dzieł w różnych technikach: sutasz, wire- wrapping, filigran, Art Clay, plecionki i inne. Do wylicytowania będą też piękne zestawy minerałów i srebra podarowane przez Bukowiec i ARTstones. Większość licytacji zaczyna się już od złotówki. Między innymi moje skromne kwiatkowe kolczyki.
Zapraszam do licytacji, a także do pomocy poprzez rozpowszechnianie informacji o akcji. Można też przekazać jakieś fanty na aukcje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz