piątek, 11 maja 2012

Aktualności i zaproszenie na Festiwal

Czy kiedy czytacie wpis na blogu zaczynający się od słów "dawno mnie tu nie było" lub "och jak dawno nic nie pisałam" to macie ochotę rzucić monitorem? Ja czasami tak mam. Mimo to siadając do tego posta byłam bliska rozpoczęcia właśnie w ten sposób. No bo naprawdę dawno mnie nie było. Jutro pokażę całą masę koralikowych sznurów, które wydziergałam w tym czasie. Najpierw dziergałam je będąc w szpitalu, a potem przez weekend majowy wykańczałam. Wykańczanie szło mi opornie i dopiero dzisiaj zaoksydowałam końcówki i teraz sznury grzecznie suszą się na balkonie. Jutro będzie można zrobić im sesję i w końcu zaprezentować światu.
Czemu więc ma służyć ten wpis? Nie, nie wynika on z moich sadystycznych skłonności. Chciałam Was zaprosić na imprezę, i nie mogłam czekać do jutra. Otóż z Ruchomą Pracownią będziemy gościć w niedzielę na Jarmarku Żydowskim, który odbędzie się na dziedzińcu synagogi we Wrocławiu w ramach XIV FESTIWALU KULTURY ŻYDOWSKIEJ SIMCHA.

Impreza zapowiada się naprawdę fantastycznie, warto zapoznać się z programem koncertów i innych wydarzeń na stronie organizatorów. No i oczywiście odwiedzić w niedzielę nasze stoisko, gdzie będziemy prezentować nasze prace i naszą ofertę warsztatową. Na miejscu odbędą się też pokazy technik: beading, sznury koralikowe, frywolitka, sutasz, wire-wrapping, hand knitting i inne (brzmi to może szumnie, ale my po prostu bedziemy sobie siedzieć i to wszystko naszymi łapkami robić). Można będzie z nami pogadać na tematy wszelkie, zapisać się na warsztaty, wymienić doświadczeniami, poplotkować. A na sąsiednich stoiskach obejrzeć inne ciekawe przedmioty, książki, skosztować kuchni żydowskiej. Fajnie się zapowiada, prawda?

Na koniec jeszcze się pochwalę, że mój kombinowany naszynik z poprzedniego postu został wyróżniony główną nagrodą w wyzwaniu w Kreatywnym Kufrze. Łał! :D

1 komentarz:

 1. no to się napisałaś... ale przebrnęłam przez całość ;)
  bardzo żałuję, że Wrocław jest tak daleko ode mnie... chętnie bym się na takie coś wybrała... no ale może kiedyś jeszcze będzie i możliwość i okazja...
  gratuluję wyróżnienia w KK...
  i z niecierpliwością czekam na Twoje sznury koralikowe...

  Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń