piątek, 6 kwietnia 2012

Trzy pięknotki

Kolejny bransoletkowy komplet. Moim zdaniem razem prezentują się najlepiej, ale można też nosić pojedynczo. Polubiłam te dziergane końcówki, na pewno będę je częściej stosować, dodają pracy charakteru:)

Chciałam zwrócić Waszą uwagę na nowości w bocznym panelu. Możecie tam dostrzec kolaż czterech zdjęć przepięknych twarzy (no na pewno zauważyliście!). Po kliknięciu w ów kolaż zostaniecie przekierowani na fejsbukowy fanpejdż grupy artystycznej Ruchoma Pracownia, w której to grupie i ja staram się działać. Zajmujemy się promocją rękodzieła przede wszystkim poprzez prowadzenie warsztatów. Niedługo na naszym fejsbuku pojawi się pełna oferta, ale uwierzcie mi na słowo, że zakres prowadzonych warsztatów jest bardzo szeroki. Działamy we Wrocławiu, ale jako pracownia Ruchoma jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje i zaproszenia. Jeśli podoba Wam się to co robimy możecie wyrazić swoje odczucia poprzez kliknięcie guziczka "lubię to" ;)
W bocznym panelu zawisła też subiektywna Craftowa Mapa Wrocławia, na której będziemy zaznaczać wrocławskie miejsca związane z rękodziełem. Na razie są tam głównie koralikowe sklepy. Jestem ciekawa Waszej opinii na temat mapki, może macie jakieś propozycje podpowiedzi co powinno się tam jeszcze znaleźć?

Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. witam
  bransoletki są bardzo ładne i rzeczywiście dziergane końcówki świetnie się prezentują.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Końcówki bardzo pomysłowe :) A mapa jest świetna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajowe:)
  Mi też bardzo podoba się mapka, spróbuję coś wykombinować;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych, spokojnych świąt!!

  OdpowiedzUsuń